VCAS08LC18A500DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS08LC18A500DP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCAS08LC18A500DP
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 30A 0805
Duomenų lapai: VCAS08LC18A500DP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VCAS08LC18A500DP specifikacijos
Dalies numeris VCAS08LC18A500DP Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 30A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 277968 pcs Duomenų lapas VCAS08LC18A500DP.pdf
Varistorio įtampa (min) 25V Varistorio įtampa (maks.) 40V
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-6867-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Energija 0.10J Išsamus aprašymas 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Dabartinis - "Surge" 30A Talpa @ dažnumas 80pF @ 1MHz