VC08LC18A500DP
AVX CorporationAVX Corporation
VC08LC18A500DP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VC08LC18A500DP
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 30A 0805
Duomenų lapai: 1.VC08LC18A500DP.pdf2.VC08LC18A500DP.pdf
  • Pranešimas
VC08LC18A500DP specifikacijos
Dalies numeris VC08LC18A500DP Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 30A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 758281 pcs Duomenų lapas 1.VC08LC18A500DP.pdf2.VC08LC18A500DP.pdf
Varistorio įtampa (min) 25V Varistorio įtampa (maks.) 40V
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-2515-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Energija 0.10J Išsamus aprašymas 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Dabartinis - "Surge" 30A Talpa @ dažnumas 50pF @ 1MHz