VC020105T150WP
AVX CorporationAVX Corporation
VC020105T150WP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VC020105T150WP
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 12.8V 2A 0201
Duomenų lapai: VC020105T150WP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VC020105T150WP specifikacijos
Dalies numeris VC020105T150WP Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 12.8V 2A 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1289395 pcs Duomenų lapas VC020105T150WP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 12.8V Varistorio įtampa (min) 10V
Varistorio įtampa (maks.) 15.6V Serija -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 478-5480-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 5.6V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 4V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.01J
Išsamus aprašymas 12.8V 2A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric) Dabartinis - "Surge" 2A
Talpa @ dažnumas 15pF @ 1kHz