TPSF337M004R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TPSF337M004R0200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPSF337M004R0200
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 330UF 4V 20% 2312
Duomenų lapai: TPSF337M004R0200.pdf
  • Pranešimas
TPSF337M004R0200 specifikacijos
Dalies numeris TPSF337M004R0200 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 330UF 4V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85328 pcs Duomenų lapas TPSF337M004R0200.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TPS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo dydžio kodas F
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 mOhm Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 200 mOhm
Talpa 330µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TPSFH-AS
TPSFH-AS
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSEHOLDER 6POS FOR TPA/TPS
Sandelyje: 6135 pcs
parsisiųsti: TPSFH-AS.pdf
RFQ
TPSF107M016R0150
TPSF107M016R0150
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 100UF 20% 16V 2312
Sandelyje: 110655 pcs
parsisiųsti: TPSF107M016R0150.pdf
RFQ
TPSFH-LB
TPSFH-LB
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSEHOLDER 1POS FOR TPL-B
parsisiųsti: TPSFH-LB.pdf
TPSF157K010R0200
TPSF157K010R0200
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 150UF 10V 10% 2312
parsisiųsti: TPSF157K010R0200.pdf
TPSE687M006R0060
TPSE687M006R0060
apibūdinimas: CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2917
parsisiųsti: TPSE687M006R0060.pdf
TPSFC
TPSFC
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: THERM PROBE-SURFACE TYPE K
parsisiųsti:
TPSF686M016R0200
TPSF686M016R0200
apibūdinimas: CAP TANT 68UF 16V 20% 2312
parsisiųsti: TPSF686M016R0200.pdf
parsisiųsti: TPSE687M006R0100.pdf
TPSFH-T
TPSFH-T
apibūdinimas: FUSEHOLDER 10POS FOR GMT
parsisiųsti: TPSFH-T.pdf
apibūdinimas: CAP TANT 100UF 16V 20% 2312
parsisiųsti: TPSF107M016R0200.pdf
TPSF337K004R0200
TPSF337K004R0200
apibūdinimas: CAP TANT 330UF 4V 10% 2312
parsisiųsti: TPSF337K004R0200.pdf
TPSFH-LC
TPSFH-LC
apibūdinimas: FUSEHOLDER 1POS FOR TPL-C
parsisiųsti: TPSFH-LC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus