TPSD226K035P0400
AVX CorporationAVX Corporation
TPSD226K035P0400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPSD226K035P0400
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
Duomenų lapai: TPSD226K035P0400.pdf
  • Pranešimas
TPSD226K035P0400 specifikacijos
Dalies numeris TPSD226K035P0400 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53684 pcs Duomenų lapas TPSD226K035P0400.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 400 mOhm Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm
Talpa 22µF