TLJS476M010R1500
AVX CorporationAVX Corporation
TLJS476M010R1500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLJS476M010R1500
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 10V 20% 1206
Duomenų lapai: 1.TLJS476M010R1500.pdf2.TLJS476M010R1500.pdf
  • Pranešimas
TLJS476M010R1500 specifikacijos
Dalies numeris TLJS476M010R1500 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 10V 20% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69990 pcs Duomenų lapas 1.TLJS476M010R1500.pdf2.TLJS476M010R1500.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TLJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas S
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.5 Ohm Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 1.5 Ohm
Talpa 47µF