TCME477M006R0010
AVX CorporationAVX Corporation
TCME477M006R0010 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCME477M006R0010
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Duomenų lapai: 1.TCME477M006R0010.pdf2.TCME477M006R0010.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TCME477M006R0010 specifikacijos
Dalies numeris TCME477M006R0010 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25518 pcs Duomenų lapas 1.TCME477M006R0010.pdf2.TCME477M006R0010.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TCM Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 478-10007-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Gamintojo dydžio kodas E
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm @ 100kHz Talpa 470µF