TCJB335M035R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TCJB335M035R0200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCJB335M035R0200
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 3.3UF 35V 1210
Duomenų lapai: 1.TCJB335M035R0200.pdf2.TCJB335M035R0200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TCJB335M035R0200 specifikacijos
Dalies numeris TCJB335M035R0200 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT POLY 3.3UF 35V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66698 pcs Duomenų lapas 1.TCJB335M035R0200.pdf2.TCJB335M035R0200.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TCJ Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric), 1210
Kiti vardai 478-6641-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 mOhm
Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 1411 (3528 Metric), 1210 200 mOhm Talpa 3.3µF