TAP685M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685M016SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP685M016SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 16V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP685M016SCS.pdf
  • Pranešimas
TAP685M016SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP685M016SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 16V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 205187 pcs Duomenų lapas TAP685M016SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 Ohm Išsamus aprašymas 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 4 Ohm
Talpa 6.8µF