TAP685K035HSC
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685K035HSC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP685K035HSC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP685K035HSC.pdf
  • Pranešimas
TAP685K035HSC specifikacijos
Dalies numeris TAP685K035HSC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127320 pcs Duomenų lapas TAP685K035HSC.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas F
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.250" (6.35mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 Ohm Išsamus aprašymas 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 2.5 Ohm
Talpa 6.8µF