TAP684K050GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP684K050GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP684K050GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.68UF 50V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP684K050GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP684K050GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP684K050GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.68UF 50V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 203124 pcs Duomenų lapas TAP684K050GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.125" (3.18mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 Ohm Išsamus aprašymas 0.68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 10 Ohm
Talpa 0.68µF