TAP476K010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476K010SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP476K010SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP476K010SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP476K010SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP476K010SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88037 pcs Duomenų lapas TAP476K010SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.256" Dia (6.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-1910
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas G Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.7 Ohm
Išsamus aprašymas 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.7 Ohm Talpa 47µF