TAP475M035GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475M035GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP475M035GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 35V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP475M035GSB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP475M035GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP475M035GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 35V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166240 pcs Duomenų lapas TAP475M035GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-8844
TAP475M035GSB-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.125" (3.18mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3 Ohm
Išsamus aprašymas 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 3 Ohm Talpa 4.7µF