TAP475M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475M016SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP475M016SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 16V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP475M016SCS.pdf
  • Pranešimas
TAP475M016SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP475M016SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 16V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228245 pcs Duomenų lapas TAP475M016SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 Ohm Išsamus aprašymas 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 5 Ohm
Talpa 4.7µF