TAP475K020GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475K020GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP475K020GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 20V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP475K020GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP475K020GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP475K020GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 20V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208407 pcs Duomenų lapas TAP475K020GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.125" (3.18mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.5 Ohm Išsamus aprašymas 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial 4.5 Ohm
Talpa 4.7µF