TAP475K006SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475K006SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP475K006SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP475K006SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP475K006SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP475K006SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285301 pcs Duomenų lapas TAP475K006SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-1902
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 Ohm
Išsamus aprašymas 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 10 Ohm Talpa 4.7µF