TAP474M035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP474M035SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP474M035SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 35V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP474M035SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP474M035SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP474M035SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 35V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 602569 pcs Duomenų lapas TAP474M035SCS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 35V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 0.47µF
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.098" (2.50mm) Tiekėjo prietaisų paketas A
Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm) Serija TAP
RoHS statusas Bulk Polarizacija Radial
Kiti vardai 478-8838
TAP474M035SCS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo kodas TAP474M035SCS
Lifetime @ Temp. 13 Ohm Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
funkcijos General Purpose Išplėstas aprašymas 0.47µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 13 Ohm
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 35V 20% RADIAL
Programos 1000 Hrs @ 85°C