TAP474J035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP474J035SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP474J035SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 35V 5% RADIAL
Duomenų lapai: TAP474J035SCS.pdf
  • Pranešimas
TAP474J035SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP474J035SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 35V 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 220099 pcs Duomenų lapas TAP474J035SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±5% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 Ohm Išsamus aprašymas 0.47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 13 Ohm
Talpa 0.47µF