TAP336M020SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP336M020SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP336M020SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 20V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP336M020SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TAP336M020SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP336M020SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 20V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86783 pcs Duomenų lapas TAP336M020SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas J
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.4 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial 1.4 Ohm
Talpa 33µF