TAP336K025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP336K025SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP336K025SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 25V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP336K025SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP336K025SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP336K025SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 25V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74055 pcs Duomenų lapas TAP336K025SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-1896
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas J Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm
Išsamus aprašymas 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 1.2 Ohm Talpa 33µF