TAP336K010GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP336K010GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP336K010GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP336K010GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP336K010GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP336K010GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126148 pcs Duomenų lapas TAP336K010GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas F
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.125" (3.18mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.1 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 2.1 Ohm
Talpa 33µF