TAP226M025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP226M025SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP226M025SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 25V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP226M025SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP226M025SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP226M025SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 22UF 25V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83937 pcs Duomenų lapas TAP226M025SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-8833
TAP226M025SCS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas H Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.5 Ohm
Išsamus aprašymas 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 1.5 Ohm Talpa 22µF