TAP226M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP226M016SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP226M016SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 16V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP226M016SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP226M016SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP226M016SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 22UF 16V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 155254 pcs Duomenų lapas TAP226M016SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-8831
TAP226M016SCS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas F Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm
Išsamus aprašymas 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 2 Ohm Talpa 22µF