TAP226M010GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP226M010GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP226M010GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 10V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP226M010GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP226M010GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP226M010GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 22UF 10V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143530 pcs Duomenų lapas TAP226M010GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas E
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.125" (3.18mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.7 Ohm Išsamus aprašymas 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 2.7 Ohm
Talpa 22µF