TAP156M016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156M016SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP156M016SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 16V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP156M016SCS.pdf
  • Pranešimas
TAP156M016SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP156M016SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 15UF 16V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149410 pcs Duomenų lapas TAP156M016SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas E
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 Ohm Išsamus aprašymas 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 2.5 Ohm
Talpa 15µF