TAP156M010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156M010SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP156M010SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 10V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP156M010SCS.pdf
  • Pranešimas
TAP156M010SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP156M010SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 15UF 10V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 190717 pcs Duomenų lapas TAP156M010SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.7 Ohm Išsamus aprašymas 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 3.7 Ohm
Talpa 15µF