TAP107M010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP107M010SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP107M010SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 100UF 10V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP107M010SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TAP107M010SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP107M010SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 100UF 10V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70048 pcs Duomenų lapas TAP107M010SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.335" Dia (8.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas K
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm Išsamus aprašymas 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1 Ohm
Talpa 100µF