TAP107K016SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP107K016SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP107K016SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 100UF 16V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP107K016SCS.pdf
  • Pranešimas
TAP107K016SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP107K016SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 100UF 16V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4309 pcs Duomenų lapas TAP107K016SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo dydžio kodas N Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 800 mOhm Talpa 100µF