TAP106M050SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106M050SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP106M050SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 50V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP106M050SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TAP106M050SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP106M050SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 50V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44069 pcs Duomenų lapas TAP106M050SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas J
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.6 Ohm Išsamus aprašymas 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 1.6 Ohm
Talpa 10µF