TAP106M025GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106M025GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP106M025GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP106M025GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP106M025GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP106M025GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 150117 pcs Duomenų lapas TAP106M025GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.217" Dia (5.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas E
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.125" (3.18mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 Ohm Išsamus aprašymas 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 2.5 Ohm
Talpa 10µF