TAP106M010GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106M010GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP106M010GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 10V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP106M010GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP106M010GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP106M010GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 10V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169675 pcs Duomenų lapas TAP106M010GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.125" (3.18mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 Ohm Išsamus aprašymas 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 5 Ohm
Talpa 10µF