TAP105M035GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP105M035GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP105M035GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP105M035GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP105M035GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP105M035GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252319 pcs Duomenų lapas TAP105M035GSB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 35V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 1µF
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.125" (3.18mm) Tiekėjo prietaisų paketas A
Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm) Serija TAP
RoHS statusas Bulk Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas TAP105M035GSB Lifetime @ Temp. 8 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 1µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 8 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL Programos 1000 Hrs @ 85°C