TAJS475K016A
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS475K016A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJS475K016A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1206
Duomenų lapai: TAJS475K016A.pdf
  • Pranešimas
TAJS475K016A specifikacijos
Dalies numeris TAJS475K016A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5067 pcs Duomenų lapas TAJS475K016A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TAJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo dydžio kodas S Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.5 Ohm
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 4.5 Ohm Talpa 4.7µF