TAJS336K004RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS336K004RNJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJS336K004RNJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 4V 10% 1206
Duomenų lapai: TAJS336K004RNJ.pdf
  • Pranešimas
TAJS336K004RNJ specifikacijos
Dalies numeris TAJS336K004RNJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 33UF 4V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 236746 pcs Duomenų lapas TAJS336K004RNJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TAJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo dydžio kodas S
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.7 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 1.7 Ohm
Talpa 33µF