TAJS155M010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS155M010RNJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJS155M010RNJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 1.5UF 10V 20% 1206
Duomenų lapai: TAJS155M010RNJ.pdf
  • Pranešimas
TAJS155M010RNJ specifikacijos
Dalies numeris TAJS155M010RNJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 1.5UF 10V 20% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 159130 pcs Duomenų lapas TAJS155M010RNJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TAJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai TAJS155M010R
TAJS155M010R-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo dydžio kodas S Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 20 Ohm
Išsamus aprašymas 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 20 Ohm Talpa 1.5µF