TAJC685M020SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC685M020SNJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJC685M020SNJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 20V 20% 2312
Duomenų lapai: TAJC685M020SNJ.pdf
  • Pranešimas
TAJC685M020SNJ specifikacijos
Dalies numeris TAJC685M020SNJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 20V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4249 pcs Duomenų lapas TAJC685M020SNJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai TAJC685M020S
TAJC685M020S-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 2 Ohm
Talpa 6.8µF