TAJC475M020SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC475M020SNJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAJC475M020SNJ
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312
Duomenų lapai: TAJC475M020SNJ.pdf
  • Pranešimas
TAJC475M020SNJ specifikacijos
Dalies numeris TAJC475M020SNJ Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 360709 pcs Duomenų lapas TAJC475M020SNJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai TAJC475M020S
TAJC475M020S-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) Talpa 4.7µF