TACT476M010RTA
AVX CorporationAVX Corporation
TACT476M010RTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TACT476M010RTA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: TACT476M010RTA.pdf
  • Pranešimas
TACT476M010RTA specifikacijos
Dalies numeris TACT476M010RTA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68888 pcs Duomenų lapas TACT476M010RTA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric), 1210 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas T
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric), 1210 1 Ohm
Talpa 47µF