SV01GC331KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SV01GC331KAR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SV01GC331KAR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 2KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: SV01GC331KAR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
SV01GC331KAR specifikacijos
Dalies numeris SV01GC331KAR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 2KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18247 pcs Duomenų lapas SV01GC331KAR.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm) Serija SV
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-4039
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.170" (4.32mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.59mm)
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 330pF Programos General Purpose