ST105C396MAM02
AVX CorporationAVX Corporation
ST105C396MAM02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ST105C396MAM02
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 39UF 50V X7R 4-SMD
Duomenų lapai: ST105C396MAM02.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ST105C396MAM02 specifikacijos
Dalies numeris ST105C396MAM02 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 39UF 50V X7R 4-SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4948 pcs Duomenų lapas ST105C396MAM02.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.220" (5.59mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.210" L x 0.190" W (5.33mm x 4.83mm) Serija Mini-TurboCap™
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Stacked SMD, 4 L-Lead Kiti vardai 478-9346
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Švino stilius L-Lead "Lead Spacing" 0.150" (3.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL (Stacked) Išsamus aprašymas 39µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 4 L-Lead
Talpa 39µF Programos SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ST105C396MAK02
ST105C396MAK02
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 39UF 50V X7R 4-SMD
Sandelyje: 5937 pcs
parsisiųsti: ST105C396MAK02.pdf
RFQ
ST1060
ST1060
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V TO220AC