SR271A331JAR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SR271A331JAR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: SR271A331JAR.pdf
  • Pranešimas
SR271A331JAR specifikacijos
Dalies numeris SR271A331JAR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 270765 pcs Duomenų lapas SR271A331JAR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.150" W (6.60mm x 3.81mm) Serija SkyCap® SR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.300" (7.62mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.250" (6.35mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 330pF