SR152C331MAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR152C331MAATR2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SR152C331MAATR2
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL
Duomenų lapai: SR152C331MAATR2.pdf
  • Pranešimas
SR152C331MAATR2 specifikacijos
Dalies numeris SR152C331MAATR2 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 200V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4487 pcs Duomenų lapas SR152C331MAATR2.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.81mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 330pF Programos General Purpose