SR072A100JART
AVX CorporationAVX Corporation
SR072A100JART Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SR072A100JART
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 RADIAL
Duomenų lapai: SR072A100JART.pdf
  • Pranešimas
SR072A100JART specifikacijos
Dalies numeris SR072A100JART Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 467349 pcs Duomenų lapas SR072A100JART.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.54mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 10pF