SR071C331KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR071C331KAATR2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SR071C331KAATR2
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL
Duomenų lapai: SR071C331KAATR2.pdf
  • Pranešimas
SR071C331KAATR2 specifikacijos
Dalies numeris SR071C331KAATR2 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 696334 pcs Duomenų lapas SR071C331KAATR2.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija SkyCap® SR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.54mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 330pF