SQCB5C104MATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB5C104MATME Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SQCB5C104MATME
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V 1111
Duomenų lapai: SQCB5C104MATME.pdf
  • Pranešimas
SQCB5C104MATME specifikacijos
Dalies numeris SQCB5C104MATME Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V 1111 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81245 pcs Duomenų lapas SQCB5C104MATME.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperatūros koeficientas C
Dydis / Matmenys 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija SQ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1111 (2828 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor C 1111 (2828 Metric) Talpa 0.1µF