SA301E334MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA301E334MAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA301E334MAC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 100V Z5U AXIAL
Duomenų lapai: SA301E334MAC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SA301E334MAC specifikacijos
Dalies numeris SA301E334MAC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 100V Z5U AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 136778 pcs Duomenų lapas SA301E334MAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.33µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Axial Talpa 0.33µF