SA115C823KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA115C823KAR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA115C823KAR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 50V X7R AXIAL
Duomenų lapai: SA115C823KAR.pdf
  • Pranešimas
SA115C823KAR specifikacijos
Dalies numeris SA115C823KAR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 50V X7R AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 330124 pcs Duomenų lapas SA115C823KAR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial Talpa 0.082µF