SA102A331KAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA102A331KAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA102A331KAC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 200V NP0 AXIAL
Duomenų lapai: SA102A331KAC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SA102A331KAC specifikacijos
Dalies numeris SA102A331KAC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 200V NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 448484 pcs Duomenų lapas SA102A331KAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 330pF