SA101C152MARC
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C152MARC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA101C152MARC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
Duomenų lapai: SA101C152MARC.pdf
  • Pranešimas
SA101C152MARC specifikacijos
Dalies numeris SA101C152MARC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 698947 pcs Duomenų lapas SA101C152MARC.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial Talpa 1500pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA101C152MAR
SA101C152MAR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL