NOSC686M006R0200
AVX CorporationAVX Corporation
NOSC686M006R0200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NOSC686M006R0200
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312
Duomenų lapai: NOSC686M006R0200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
NOSC686M006R0200 specifikacijos
Dalies numeris NOSC686M006R0200 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85312 pcs Duomenų lapas NOSC686M006R0200.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 2312 (6032 Metric) Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija OxiCap® NOS Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 478-3246-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos Low ESR
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 mOhms Sklaidymo koeficientas 6%
Išsamus aprašymas 68µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 200 mOhms Dabartinis - nuotėkis 8.2µA
Talpa 68µF